Boženy Němcové 2
Pohádkový svět

Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Schránka důvěry

Pokud máte nějaký problém nebo chcete na něco upozornit písemnou formou, můžete využít schránku důvěry.

Ta se nachází v přízemí budovy školy (směrem do jídelny).

Nebo napište na školní email důvěry: duvernaschranka@zsbnopava.cz

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

Učebna pod širým nebem

Učebna pod širým nebem

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Žákovský parlament

Druhé místo v okresním kole  celostátní soutěže „Finanční gramotnost“

V letošním školním roce se družstvo složené z  našich deváťáků – Filip, Dominik  a Tobiáš zúčastnilo okresního kola 12. ročníku soutěže Finanční gramotnost, ve kterém obsadili krásné druhé místo.  Do krajského kola postupují však jen vítězové jednotlivých okresních kol – zvítězili reprezentanti ze Základní školy a gymnázia Vítkov, přičemž našim zástupcům utekl postup o pouhý jeden bod. Probojovat se do okresního kola nebylo přitom vůbec jednoduché, kluci museli projít   v průběhu měsíce prosince sítem školního kola, v němž na naší škole soutěžilo celkem 47 žáků osmých a devátých ročníků. Chlapcům k úžasnému výkonu blahopřejeme a děkujeme za vynikající reprezentaci školy.

Plán školních akcí
Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Zkoumavé čtení