boženy němcové 2
Elektronická žákovská knížka

logo_edupage

Rychlý kontakt

Základní škola Opava,

Boženy Němcové 2 –

příspěvková organizace


IČ: 70999180

Adresa: Boženy Němcové 2,
746 01 Opava

Mobil ŠD: +420 734 170 639

Mobil školy: +420 731 194 786

Email: skola@zsbnopava.cz

Zkoumavé čtení

Klub rodičů

Informace o tématech a termínech Klubů rodičů: zde

NNTB – Nenech to být

Ubližuje někdo tobě nebo tvým spolužákům? Nenech to být!

Klikni zde!

Zasazená lípa ke 100. výročí vzniku ČSR

Náš strom svobody, který jsme zasadili dne 31. 10. 2018 roste již:

strom
Práce žáků počítačové soutěže Bajtík 2017
Číslo pro kategorie Příjmení Jméno Škola
KILOBAJTÍCI
1 Poláková Andrea ZŠ a MŠ Dolní Životice
2 Adámek Tomáš ZŠ a MŠ Dolní Životice
3 Holuša Šimon ZŠ Stěbořice
4 Zwinger Hynek ZŠ Stěbořice
5 Bugárová Markéta ZŠ a MŠ Neplachovice
6 Herber Filip ZŠ a MŠ Neplachovice
7 Šišmová Eliška ZŠ a MŠ Neplachovice
8 Bilerová Kateřina ZŠ Opava, Vrchní 19
9 Silberová Klára ZŠ Opava, Vrchní 19
10 Škrobánková  Anna ZŠ a MŠ Melč
11 Šabatka Adam ZŠ a MŠ Melč
12 Bruknerová  Denisa ZŠ Mokré Lazce
13 Teichmann  Tobiáš ZŠ Mokré Lazce
14 Jurglová Natálie ZŠ TGM, Riegrova 13, Opava
15 Zemanová Hana ZŠ TGM, Riegrova 13, Opava
16 Malchárková Karin ZŠ a MŠ Slavkov
17 Otipková Tereza ZŠ a MŠ Slavkov
18 Pščolková  Eliška ZŠ Opava, Edvarda Beneše 2
19 Ryba  Jiří ZŠ Opava, Edvarda Beneše 2
20 Trulej  Jakub ZŠ a MŠ Chlebičov
21 Holasová Barbora ZŠ a MŠ Chlebičov
22 Nešutová  Petra ZŠ Opava, Mařádkova 15
23 Šípková  Tereza ZŠ Opava, Mařádkova 15
24 Tomášová  Barbora ZŠ Opava, Englišova 82
25 Faith Melanie ZŠ Opava, Englišova 82
26 Vaňková Adéla ZŠ Opava, B. Němcové
27 Šlejmar Martin ZŠ Opava, B. Němcové
28 Čechová  Lucie ZŠ Opava, B. Němcové
    MEGABAJTÍCI
1 Dej Jonáš Wichterlovo gymnázium
2 Vajda Bořek Wichterlovo gymnázium
3 Kadlecová  Julie ZŠ a MŠ Ludgeřovice
4 Musálková Ema ZŠ a MŠ Ludgeřovice
5 Muráňová Rozálie ZŠ a MŠ Neplachovice
6 Fojtíková Dorota ZŠ a MŠ Neplachovice
7 Pfleger Václav ZŠ Opava, Vrchní 19
8 Halfarová  Eliška ZŠ Opava, Vrchní 19
9 Werdich Dominik ZŠ a MŠ Melč
10 Kudla Filip ZŠ a MŠ Melč
11 Kapitánová Simona ZŠ TGM, Riegrova 13, Opava
12 Krátká Marie ZŠ TGM, Riegrova 13, Opava
13 Fryčka  Tomáš ZŠ Opava, Edvarda Beneše 2
14 Prusek  Pavel ZŠ Opava, Edvarda Beneše 2
15 Zedek  Vojtěch ZŠ Opava, Mařádkova 15
16 Špičák  Jiří ZŠ Opava, Mařádkova 15
17 Kazimírská  Klára ZŠ Opava, Englišova 82
18 Podešvová  Eliška ZŠ Opava, Englišova 82
19 Schwarz  Ondřej Všeobecné a sportovní gymnázium, Bruntál
20 Plaček Patrik ZŠ Opava, B. Němcové
21 Mihad Shehata Anna ZŠ Opava, B. Němcové
    GIGABAJTÍCI
1 Wojnarowicz Mateusz Wichterlovo gymnázium
2 Močkoř  Jiří Wichterlovo gymnázium
3 Šula Richard ZŠ a MŠ Ludgeřovice
4 Jašurek  Dominik ZŠ Opava, Edvarda Beneše 2
5 Bednář  Dominik ZŠ Opava, Edvarda Beneše 2
6 Čech Vít ZŠ Opava, Mařádkova 15
7 Solský  Jan ZŠ Opava, Mařádkova 15
8 Šlapák  Ondřej Všeobecné a sportovní gymnázium, Bruntál
9 Stříbný Lukáš ZŠ Opava, B. Němcové
10 Heralt Jiří ZŠ Opava, B. Němcové
11 Štrohalm Libor ZŠ Háj ve Slezsku
Plán akcí na červen 2021

1. 6. Út

  • Netradiční soutěže pro děti – akce ŠD
  • Den dětí pro děti z MŠ Heydukova – IX.B (MŠ + školní pozemek)

2. 6. St

  • Exkurze do Arboreta III.A

3. 6. Čt

  • Topografická vycházka VI.A
  • 14:30 Provozní porada
  • 16:30 Třídní schůzky s volbou do ŠKOLSKÉ RADY

4. 6. Pá

  • Den dětí pro 1. – 3. třídy (IX.A)

7. 6. Po

  • Třída vynálezců IX.B (začátek 10:00)

8. 6. Út

  • Třída vynálezců IX.B (začátek 10:00)
  • Cyklovýlet Jilešovice VIII.A
  • DVPP Dopravní výchova – Matušek

9. 6. St

  • Třída vynálezců IX.B (začátek 10:00)
  • Dopravní výchova III.B

10. 6. Čt

  • Třída vynálezců IX.B (začátek 10:00)
  • Den památky obětí vyhlazení obce Lidice

11. 6. Pá

  • Třída vynálezců IX.B

14. 6. Po

  • Třída vynálezců IX.A (začátek 10:00)

15. 6. Út

  • Třída vynálezců IX.A (začátek 10:00)
  • Cyklovýlet Žimrovice VIII.A
  • Výlet Slavkov VIII.B
  • 16:00 Schůzka rodičů budoucích šesťáků

16. 6. St

  • Třída vynálezců IX.A (začátek 10:00)

17. 6. Čt

  • Třída vynálezců IX.A (začátek 10:00)
  • Dopravní výchova IV.B
  • Výlet Cvilín, Úvalno III.A

18. 6. Pá

  • Třída vynálezců IX.A

21. 6. Po

  • Výlet II.A

22. 6. Út

  • 16:00 Schůzka rodičů budoucích prvňáčků
  • Výlet VIII.A

23. 6. St

  • Výlet Kravaře VIII.B
  • 14:30 Pedagogická rada

24. 6. Čt

  • 16:00 Školská rada
  • Výlet Teplice nad Bečvou VI.A

25. 6. Pá

  • Výlet Jakartovice III.A
  • Výlet Krnov, Úvalno VI.A + IV.A

28. 6. Po

  • Třídnické práce, výměna učebnic,…
  • Dopravní výchova III.A

29. 6. Út

  • Třídnické práce

30. 6. St

  • Předávání vysvědčení
Jazyková škola HELLO – partner školy
Ocenění naší školy

logo-Eticka-skola

Žákovský parlament